• משופץ
Hatsbi. עניבת רוכסן כבל מגנטית רב תכליתית תופסת מגנטים של ניאודימיום שחור. 12 קשרי רוכסן כבלים שחורים כלולים. מחזיק כבלים לניהול כבלים.

Hatsbi. עניבת רוכסן כבל מגנטית רב תכליתית תופסת מגנטים של ניאודימיום שחור. 12 קשרי רוכסן כבלים שחורים כלולים. מחזיק כבלים לניהול כבלים.

ILS 0.67

קיים
במחסן.

מחזיקי העניבה המגנטיים של HATSBI מגנטיים הם אידיאליים לרצועות חוט לאזורי מתכת ולבטל את עומס הכבלים. תושבי עניבת רוכסן כבל חוזק מקצועיים אלה פשוט מחוברים לכל משטח מגנטי ומסתיר כבלים ממחשבים, אלקטרוניקה ומכשירים. מגנטים ניאודימיום קבועים מצופים משולשים שלך (ניקוני) הם אידיאליים לרצועת כבלים לאזורי מתכת. אידיאלי לבית פנים כמו גם בחוץ. בהצעה זו כלולים 12 קשרי רוכסן סטנדרטיים של פלסטיק שחור עם מידות של 6 ס"מ כל אחת. לכל מגנט שחור בודד בחפיסת 12 של תושבי עניבת הכבלים המגנטיים שלך הם בעלי מימד של 1 ס"מ x 1.9 ס"מ בקוטר 18.70 מ"מ. חוזק הנשיאה עבור כל מגנט הוא 10 פאונד. מחזיקי העניבה המגנטיים של HATSBI מגנטיים הם אידיאליים לרצועות חוט לאזורי מתכת ולבטל את עומס הכבלים. תושבי עניבת רוכסן כבל חוזק מקצועיים אלה פשוט מחוברים לכל משטח מגנטי ומסתיר כבלים ממחשבים, אלקטרוניקה ומכשירים. מגנטים ניאודימיום קבועים מצופים משולשים שלך (ניקוני) הם אידיאליים לרצועת כבלים לאזורי מתכת. אידיאלי לבית פנים כמו גם בחוץ. בהצעה זו כלולים 12 קשרי רוכסן סטנדרטיים של פלסטיק שחור עם מידות של 6 ס"מ כל אחת. לכל מגנט שחור בודד בחפיסת 12 של תושבי עניבת הכבלים המגנטיים שלך הם בעלי מימד של 1 ס"מ x 1.9 ס"מ בקוטר 18.70 מ"מ. חוזק הנשיאה עבור כל מגנט הוא 10 פאונד.

פרמטרי מוצר

מוצרים בקטגוריה

מחליק מיני גדול תוויות חבילות פלסטיק גדולות נעילה עצמית נעילה ניילון סמן קשירה מזוודות תגי זיהוי כבלים מארגנים תגי משלוח עם תווית דביקה

חומר : ניילון איכותי, עמיד וחזק גודל : 13.5 ס"מ / 5.3 אינץ '(אורך חוט), שטח תווית הכתיבה הוא 3.93 אינץ' × 2.36 אינץ ' / 10

ILS 2.33