• משופץ
אסא כלב תג מזהה + 50 עדה מידע כרטיסי - מתכת תמיכה רגשית כלב מזהה תג הוא דו צדדי, עמיד. + מתכת טבעת עבור צווארון, אפוד או טיפול כלב אבזרים.

אסא כלב תג מזהה + 50 עדה מידע כרטיסי - מתכת תמיכה רגשית כלב מזהה תג הוא דו צדדי, עמיד. + מתכת טבעת עבור צווארון, אפוד או טיפול כלב אבזרים.

ILS 9.99

קיים
במחסן.

כרטיסי כלב שירות ותג כלב אסא עבור אביזרי ק9 שלך, כך שתוכל לקבל הסמכה להיכנס למפעלים מבלי לקחת את זכויותיך. טוב לחיות שירות כהגדרתו בחוק הפדרלי. בחר מתוך 2 תגי זיהוי פנים בגודל-1 אינץ 'לכלבים קטנים יותר, 1.25 אינץ' לכלבים בינוניים וגדולים יותר. מתחבר בקלות לרתום, אפוד, או צווארון. כולל טבעת שמתאימה לכל צווארון. 2-צדדי עבה מתכת חומר מבטיח כי העובדה הוא תמיד לראות ו רגיל לקבל הרוס עם בלאי. 50 כרטיסים באיכות גבוהה עם כל זכויות הממשלה הפדרלית שלך כתוב משני הצדדים. כולל תיבת להחזיק את כרטיסי כך הם רגיל לקבל הרוס. כרטיסי עדה הם בגודל דומה כרטיס אשראי יתאים בארנק שלך, כך שתמיד יש לך את זה כאשר אתה צריך את זה. ניתן להשתמש באביזרים אלה בנוסף או במקום אפוד, תיקון או מזהים אחרים. כאשר אתה מציג את כרטיס או מזהה תג, אתה לא צריך לספק כל הוכחה אחרת או זיהוי בשבילך חיה. טיפול / תמיכה רגשית כלב אביזרים. 1) תיבה של 50 כרטיסי מידע עדה בעלי חיים שירות באיכות גבוהה לתת לכל מוסד השולל את זכותך כניסה. מגיע בקופסה הניתנת לסגירה מחדש כך שהקלפים לא ייהרסו. מתאים לכל ארנק או כיס (באותו גודל כמו כרטיסי ביקור) 2) מתכת מזהה תג שמזהה שלך אסא כלב. עשוי מחומר עמיד. חקוק בשני הצדדים לבחור אחד של שני גדלים 1 אינץ (לכלבים קטנים) 1.25 אינץ (עבור בינוני וגדול כלבים).

פרמטרי מוצר

מוצרים בקטגוריה