• משופץ
יוניסקס מסיכת עיניים שינה מטוסים-מנוע-מכונית-חפירה לילה מסיכת שינה

יוניסקס מסיכת עיניים שינה מטוסים-מנוע-מכונית-חפירה לילה מסיכת שינה

ILS 17.30

קיים
במחסן.

הצד המודפס עשוי מבד רגיש לחם הקרוב יותר לטמפרטורה הטבעית של הגוף לשינה עמוקה נטולת חושים באמת. הצד המבריק הוא שחור קבוע עם בד ניילון מגניב, שהוא קריר ונושם לאפשרות קיץ טובה יותר. הלהקה האלסטית צודקת, יציבה מספיק כדי לשמור על מקומם אך לא מורגשת, לא צמודה מדי או רופפת. זה רך, נוח ולא מתעסק בעיניים. עקמומיות מיוחדת כדי למנוע לחץ על גשר האף ותמסורת האור. זו בחירה טובה אם אתה זקוק לחדר שלך להיות כמעט שחור כדי שתוכל להירדם או שאתה מתקשה להישאר ישן, במיוחד אם אתה פותח את העיניים באמצע הלילה ותופס את זוהר האזעקה שלך שעון או אורות הרחוב נכנסים דרך החלון שלך. הצד המודפס עשוי מבד רגיש לחם הקרוב יותר לטמפרטורה הטבעית של הגוף לשינה עמוקה נטולת חושים באמת. הצד המבריק הוא שחור קבוע עם בד ניילון מגניב, שהוא קריר ונושם לאפשרות קיץ טובה יותר. הלהקה האלסטית צודקת, יציבה מספיק כדי לשמור על מקומם אך לא מורגשת, לא צמודה מדי או רופפת. זה רך, נוח ולא מתעסק בעיניים. עקמומיות מיוחדת כדי למנוע לחץ על גשר האף ותמסורת האור. זו בחירה טובה אם אתה זקוק לחדר שלך להיות כמעט שחור כדי שתוכל להירדם או שאתה מתקשה להישאר ישן, במיוחד אם אתה פותח את העיניים באמצע הלילה ותופס את זוהר האזעקה שלך שעון או אורות הרחוב נכנסים דרך החלון שלך. הצד המודפס עשוי מבד רגיש לחם הקרוב יותר לטמפרטורה הטבעית של הגוף לשינה עמוקה נטולת חושים באמת. הצד המבריק הוא שחור קבוע עם בד ניילון מגניב, שהוא קריר ונושם לאפשרות קיץ טובה יותר. הלהקה האלסטית צודקת, יציבה מספיק כדי לשמור על מקומם אך לא מורגשת, לא צמודה מדי או רופפת. זה רך, נוח ולא מתעסק בעיניים. עקמומיות מיוחדת כדי למנוע לחץ על גשר האף ותמסורת האור. זו בחירה טובה אם אתה זקוק לחדר שלך להיות כמעט שחור כדי שתוכל להירדם או שאתה מתקשה להישאר ישן, במיוחד אם אתה פותח את העיניים באמצע הלילה ותופס את זוהר האזעקה שלך שעון או אורות הרחוב נכנסים דרך החלון שלך.

פרמטרי מוצר

מוצרים בקטגוריה

עיסוי עיניים תלת מימדי עם דחיסה חמה/קרה, מסיכת עיניים ניתנת לניתוק נטענת עם 7 מצבי עיסוי, עיסוי עיניים מחוממות לעיניים יבשות, עייפות עיניים,

מבנה 3 D קשת ארגונומי, אינו מדכא את גלגל העין מסכת עיניים ניתנת לניתוק מיועדת במיוחד לעיסוי בזמן העבודה 7 מ

ILS 45.99

זימאסילק מתכווננת מסכת שינה משי טהור טהור, מסכת עיניים כוס מתאר תלת מימדית לשינה, כיסוי עיניים נושם סופר נושם, בלוקים מושלמים אור לשינה.

משי טבעי יוקרתי : כל מסכות השינה שלנו עשויות משני הצד של 100% 22 MOMME 6 A משי תות ככל שהאמא גבוהה יותר, המשי עבה י

ILS 28.99