• משופץ
מארז עטוף עם נרתיק קליפ חגורה תואם ל- Moto G6 - כיסוי קומבו רזה גומי עם עמדת מתכת מחוזקת - סדרת Slimline

מארז עטוף עם נרתיק קליפ חגורה תואם ל- Moto G6 - כיסוי קומבו רזה גומי עם עמדת מתכת מחוזקת - סדרת Slimline

ILS 0.33

קיים
במחסן.

שומר שפתיים מוגבה שומר על המסך מורם מהשטח (ומחוצה לדרך של פגיעה!). גזרות יציאה וכפתור מדויקות לגישה נוחה לכל הפונקציות והבקרות. מסגרת מחשב עמידה בפני ליבה עמידה בפני השפעה עם גימור אחיזה בטוחה. כולל קליפ חגורה מסתובב לשימוש אנכי או אופקי. סגסוגת עמידה בעיטה עמידה מציעה בנוחות את הטלפון לצפייה מושלמת בנוף. חלפו ימי עמדות השבר השבורים! נרתיק קליפ החגורה Slimline כולל עמדת סגסוגת עמידה, פרופיל אולטרה סלים, גימור גומי וגזרות כפתורים פתוחים לגישה נוחה לכל הפונקציות והבקרות ב- G6 שלך. נבנה כדי להימשך עם מסגרת פוליקרבונט ליבה מוצקה וקליפ חגורה מסתובב לשימוש אנכי או אופקי. שקופית מאובטחת בעיצוב הופכת את ההתקנה / פירוק הטלפונים לבריזה. בטנה לבד רכה מגנה על המסך הפונה פנימה וה- Kickstand המובנית הופכת את סדרת הדליל למארז הצפייה המושלם ללא ידיים. התנסו בהבדל העטוף. המשכון "Extra Mile" שלנו מגבה כל רכישה עם תמיכה ידידותית ובקיאה מהצוות המסור שלנו. חלפו ימי עמדות השבר השבורים! נרתיק קליפ החגורה Slimline כולל עמדת סגסוגת עמידה, פרופיל אולטרה סלים, גימור גומי וגזרות כפתורים פתוחים לגישה נוחה לכל הפונקציות והבקרות ב- G6 שלך. נבנה כדי להימשך עם מסגרת פוליקרבונט ליבה מוצקה וקליפ חגורה מסתובב לשימוש אנכי או אופקי. שקופית מאובטחת בעיצוב הופכת את ההתקנה / פירוק הטלפונים לבריזה. בטנה לבד רכה מגנה על המסך הפונה פנימה וה- Kickstand המובנית הופכת את סדרת הדליל למארז הצפייה המושלם ללא ידיים. התנסו בהבדל העטוף. המשכון "Extra Mile" שלנו מגבה כל רכישה עם תמיכה ידידותית ובקיאה מהצוות המסור שלנו. מסגרת פוליקרבונט ליבה מוצקה וגימור אחיזה גומי ללא החלקה. בתוך הקליפ רירית מיקרופייבר רכה מוסיפה הגנה למסך הפונה פנימה בזמן שהנרתיק שומר על הטלפון שלך בנוחות לצדך. סגסוגת מובנית קיקטנד וקליפ סובב כבד של 5 חובה. פתח גזרות כפתור לגישה נוחה לכל הפונקציות והבקרות ב- MOTO E5 שלך. המקרה נועד להתיישר בצורה מושלמת עם קווי המתאר של הטלפון, ושומר על פרופיל דק וצף עם מרקם אחיזה גומי. בנוסף, כיסוי Duraclip כולל שפה מוגבהת שומר על המסך מוגבה ונטול שריטות אם הוא יונח בפנים כלפי מטה על משטח מחוספס.

פרמטרי מוצר

מוצרים בקטגוריה

קליפ טלפון נרתיק טלפון נושאת מארז כיס עם מחזיק כרטיסים תואם לסמסונג גלקסי S22+, S21 Fe, S10+, פרימיום טלפון סלולרי נרתיק נרתיק תואם לאייפון

1 תואם עם דגמי טלפון מרובים 2 מספק הגנה אמינה 3 קובץ מצורף למגנטיות או לחגורה לאבטחה נוספת 4 אמין ועמיד לשי�

ILS 18.39

מעטפת מגן טלפונית תואמת לתבנית מובלטת קצה מוטורולה 30 ארנק עור מארז טלפון מחזיק חריץ מחזיק טלפון תואם קצה מוטורולה 30 נרתיק מגן (צבע:

מגוון הצבעים והעיצובים הזמינים מתאים לדגמים שונים של טלפון עמיד וארוך טווח מספק הגנה אמינה קל להתקנה ול�

ILS 15.57