• משופץ
מדריך רצפה תחתון מתכוונן קליפים ברגים קיר הרצפת הרצפה מדריך דלת דלת להישאר אביזרי גלגיל

מדריך רצפה תחתון מתכוונן קליפים ברגים קיר הרצפת הרצפה מדריך דלת דלת להישאר אביזרי גלגיל

ILS 119.18

קיים
במחסן.

עשוי מחומרים, עמידים ופונקציונליים. מסילות רצפת דלת האסם שלנו מתכווננות לחלוטין לתאימות עם דלתות הזזה. זה ישקק היטב את דלת האסם שלך לשנים ספרותיות. בעת שימוש בשני גלילים ניתן להתקין את הדלת בעובי של עד 3.5 אינץ '. מסילות רצפת דלת האסם מותקנות כדי למנוע מהדלת להתנדנד מהקיר. עשוי מחומרים, עמידים ופונקציונליים. מסילות רצפת דלת האסם שלנו מתכווננות לחלוטין לתאימות עם דלתות הזזה. זה ישקק היטב את דלת האסם שלך לשנים ספרותיות. בעת שימוש בשני גלילים ניתן להתקין את הדלת בעובי של עד 3.5 אינץ '. מסילות רצפת דלת האסם מותקנות כדי למנוע מהדלת להתנדנד מהקיר. אז אתה לא צריך לדאוג לברגים בולטים המניעים את דלתך או מסילות הגלילה שלך. מפרט : סוג : דלת תפס חומר : פלדה מצופה מוצקה (H × L × W) : בערך. 2.5*4.8*1.25 אינץ 'עובי חרם : 1/4 אינץ' צבע : Black Package תוכן : 1 pc מדריך דלתות מדריך דלת SETET SET2 SGRSS2 WRINSOMENLY את תוכן החבילה שלמעלה, למעט מוצרים אחרים היה שונה במקצת מהפריט בפועל. סובלנות המדידה היא +/- 1-3 ס"מ.

פרמטרי מוצר

Type:
door latch
Material:
Solid coated steel
Dimensions (H×L×W):
Approx. 2.5*4.8*1.25 inches
Arm Thickness:
1/4 inch
Colour:
Black
Package Contents:
1pc door floor guide bracket set:
2 screws:
2 wrenches:
Only the above package contents, excluding other products.:
Note:
Different lights and monitors may cause the color of the item in the picture to be slightly different from the actual item.
Measurement tolerance is +/- 1-3 cm. :

מוצרים בקטגוריה

מדריך רצפת דלתות דלת 2x מזזה מדריך דלת אסם מנעול דלת אסם דלת רצפה מסלול דלתות דלתות דלת רצפה הרצפה דלת דלת דלת התחתית מדריך דלת הזזה מדריך

התחתית מדריך הדלתות הזזה עשויה מברזל יצוק כבד עם גימור ציפוי אבקה שחור מדריכי רצפת דלתות אסם 2 חבילה יכול

ILS 26.99