• משופץ
סוללה בודק מודד בודק בודק סוללה בודק סוללה בודק סוללה בודק מתח בודק סוללה בודק מתח בודק כלי קטן

סוללה בודק מודד בודק בודק סוללה בודק סוללה בודק סוללה בודק מתח בודק סוללה בודק מתח בודק כלי קטן

ILS 2.67

קיים
במחסן.

בודק סוללה-הבוחן יכול להיות לבדיקת המתח של, סוללה. סוללה בריאות בודק-את סוללה מתח בודק הוא עשוי ברמה גבוהה חומר, אשר הוא ומעשי לשימוש לאורך זמן. בודק עומס סוללה. סוללה מנתח-את מתח בודק הוא עשוי חומר, אשר יכול לעמוד לטווח שימוש. בודק בודק סוללה-הביצוע המעולה של המוצר שלנו יביא לך חווית שימוש טובה. מתח זרוק מבחן-זה מגיע עם מבנה פשוט, מאוד קל לשימוש. גודל קומפקטי, מספק נוחות לנשיאה ולהחזיק. בקר קיבולת סוללה. בודק. רשימת חבילות 1 תכונות בודק סוללות - חומר : בודק סוללות שרירי הבטן. - טווח מדידה : בודק בודק סוללות 1.2 וולט~4.8 וולט/ 9 וולט. - גודל : 5.40 על 5.30 על 2.50 ס מ/2.12 על 2.08 על 0.98 אינץ סוללה מדידת כלי. - צבע : שחור אוניברסלי סוללה בודק. - תכונות את פשוט מספר תצוגת עיצוב, קל לתפעול ולקרוא דיגיטלי מודד בודק. - הביצוע מעולה של המוצר שלנו יביא לך טוב באמצעות ניסיון קטן סוללה בודק. - זה מגיע עם מבנה פשוט, קל מאוד לשימוש. גודל קומפקטי, מספק נוחות לנשיאה ולהחזיק סוללה בודק כלי. - זה מתאים עבור סוגים רבים של סוללות, א.א., א. א., ג, ד סוללה, וכו ' באטר. - את סוללה מתח בודק הוא עשוי ברמה גבוהה חומר, אשר הוא עמיד ומעשי לשימוש לטווח מתח התנגדות בודק.מוצרי מידעמתח בודק עט שנעשה על ידי שרירי בטן חומר, לתת לו יותר חיי שירות ארוכים יותר שלך לדמיין.מתח התנגדות בודק זה גבוהה מדויק סוללה מתח בודק הוא כלי מקצועי עבור סוללה מתח מבחן, מתח זיהוי, מתח מדידה.

פרמטרי מוצר

מוצרים בקטגוריה

אקס-דר צבעוני פלסטיק מצופה מולטימטר מבחן עופרת אחת וו קליפים 4 זוגות (איל גנסיו סינגולו דל קאבו די פרובה דל מולטימטרו ריבסטיטו די פלסטיקה

שם מוצר : בדיקות וו;יישום : בדיקות עבודה כל גודל : 42 איקס 12 איקס 8 מ" מ / 1.6" איקס 0.47"איקס 0.31" (לוד);גודל חור(מיני)

ILS 69.30