• משופץ
סט מברשות איפור אגוזי אגוז 10 חלקים אבקת זהב יסוד גבות מברשות איפור מברשות

סט מברשות איפור אגוזי אגוז 10 חלקים אבקת זהב יסוד גבות מברשות איפור מברשות

ILS 3.33

קיים
במחסן.

המברשת עשויה מסיבים סינתטיים והיא מושלמת לאיסוף נוזלים, אבקות או קרמים. תיק איפור פנים מלא לבנות שהן מתחילים, ואז תוכלו לנסות את זה. לענות על מרבית צרכי האיפור המקצועיים, העשבים המקצועיים שלך, כמו מיזוג, קווי מתאר, צל, סימון, יסוד, צלליות, גבות, שפתיים, קונסילר ועוד. מושלם לנסיעות, מסיבות, ימי הולדת, חתונות ושימוש יומיומי, בואו לחקור את היופי שלך כל יום!. כל המברשות שלנו קלות גם לניקוי עם מים פושרים, ואחרי הייבוש תוכלו בקלות לקבל סט חדש לגמרי. המברשת עשויה מסיבים סינתטיים והיא מושלמת לאיסוף נוזלים, אבקות או קרמים. תיק איפור פנים מלא לבנות שהן מתחילים, ואז תוכלו לנסות את זה. לענות על מרבית צרכי האיפור המקצועיים, העשבים המקצועיים שלך, כמו מיזוג, קווי מתאר, צל, סימון, יסוד, צלליות, גבות, שפתיים, קונסילר ועוד. מושלם לנסיעות, מסיבות, ימי הולדת, חתונות ושימוש יומיומי, בואו לחקור את היופי שלך כל יום!. כל המברשות שלנו קלות גם לניקוי עם מים פושרים, ואחרי הייבוש תוכלו בקלות לקבל סט חדש לגמרי. המברשת עשויה מסיבים סינתטיים והיא מושלמת לאסוף נוזלים, אבקות או שמנת. תיק איפור פנים מלא לבנות שהן מתחילים, ואז תוכלו לנסות זאת כמו מיזוג, קווי מתאר, צל, מדגיש, יסוד, צלליות, גבות, שפתיים, קונסילר ועוד. מושלם לנסיעות, מסיבות, ימי הולדת, חתונות ושימוש יומיומי, בואו נחקור את היופי שלך כל יום! כל המברשות שלנו קלות גם נקי עם מים פושרים, ואחרי ייבוש תוכלו בקלות לקבל סט חדש לגמרי. מפרט : חומר מברשת : חומר שיער שיער סינטטי : חומר מתכת כולל : 10* מברשת איפור יש לך שאלות לגבי המוצר, אנא צור איתי קשר, אנו ניצור איתך קשר בתוך 24 שעות ולתת לך תשובה מספקת.

פרמטרי מוצר

Brush Material:
Synthetic Hair
Handle Material:
Metal
Package Including:
10* makeup brush:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

מוצרים בקטגוריה

מברשת מיזוג יקום פראי לאיפור, מברשת מיזוג אולטימטיבית למברשת ברונזר קונטור קוויר קונסילר לפנים, מברשת ברונזר שמנת זוויתית לקווי מתאר ומדגיש

גודל מקצועי גודל מושלם עם ידית ארגונומית ייחודית פשוט מתאים לידיים וקל לשליטה יקום הבר נועד לספק מברשות

ILS 77.40